O firmie

Pomysł na Cecil & Prudence Co. długo kiełkował w mojej głowie. Dużo czasu upłynęło zanim przedmioty, na które pomysł nosiłem w sobie wiele lat zobaczyły światło dzienne. Do tej pory o moich projektach wiedzieli nieliczni, ale czuję ogromną radość i dumę z faktu, że od teraz staną się one dostępne dla wszystkich tych, którzy czują, że dla nich tak właśnie powinny wyglądać meble czy dekoracje do domu lub ogrodu.

Cecil & Prudence Co. to w pierwszej kolejności potrzeba spełniania się w pasji  do procesu tworzenia. Odkąd pamiętam zawsze coś konstruowałem, budowałem, a mojej głowie kwitły coraz to nowe pomysły. Kiedy zaczął się moim życiu okres wojaży po świecie, dużo się  uczyłem i ciężko pracowałem podejmując się przeróżnych zadań. Z każdej z moich kolejnych podróży wynosiłem ogrom inspiracji. W końcu po wielu latach zdecydowałem się dać wyraz mojej pasji do tworzenia, zamiłowania do rzemiosła oraz potrzebie odkrywania coraz to nowych kart designu. Miałem szczęście skupić dookoła siebie ludzi, którzy tak jak ja cenią sobie tworzenie z pasją i lubią wcielać w życie design, który w nich dojrzewał.

Kiedy w Cecil & Prudence Co. realizujemy nowy projekt, zawsze pamiętamy przede wszystkim o jego przyszłym zastosowaniu.  Każdy nasz pomysł to wynik wsłuchania się w potrzeby nasze i naszych klientów jak również uważność  podejścia do kwestii designu. Aby mieć absolutną pewność i zadowolenie z końcowego efektu do każdego z produktów podchodzimy indywidualnie. Kiedy projektujemy, projektujemy tak, aby przedmioty codziennego użytku pozostawały w harmonii z otoczeniem i na co dzień wspomagały swoją funkcjonalnością. Nie działamy sztampowo. Słuchamy naszych przyjaciół, znajomych oraz naszych klientów. Poszukujemy nietypowych rozwiązań dla dobrze znanych, obecnych w codziennym otoczeniu człowieka obiektów.

Odpowiadamy na potrzeby użytkownika i tworzymy niebanalne przedmioty, pamiętając o środowisku. Wykonanie przedmiotów dających przyjemność z użytkowania z uwzględnieniem ekologii i ergonomii to prawdziwe wyzwanie, dlatego stawiamy na najwyższą jakość surowców i wykończenia. W tej kwestii nie szukamy kompromisu. Pracujemy na certyfikowanych surowcach pozyskanych w sposób odpowiedzialny.

Naszym zamiarem jest wcielenie w życie naszych pomysłów tak, aby efekt końcowy był nietuzinkowy i elegancki.

Życzę samych przyjemnych doznań podczas korzystania z naszych produktów!

 

Adam Stankiewicz

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.